PLANM BİLİŞİM İnternet Çözümleri ve Bilişim Danışmanlığı TEKLİF İSTE

HAKKIMIZDA

Planm Bilişim

PLANM BİLİŞİM bulunduğumuz internet ve iletişim çağında, işletmelerin kendilerini ve yaptıkları işleri daha geniş kitlelere tanıtmak, ulaştırmak ve onlarla iletişim halinde olmak amacı ile sahip olacakları internet çözümlerini geliştiren ve bilgisayar teknik servis, server kurulumu, yedekleme çözümleri hizmetlerini sunan bir bilişim firmasıdır.

İnternet çözümleri olarak ; web sitesi tasarımı, web tabanlı yazılımlar, e-ticaret, internet reklamcılığı ve seo - arama motoru optimizasyonu çözümleri sunmaktadır. Bilgisayar konusunda ; teknik servis, teknik destek, bilişim danışmanlığı, server kurulumu ve yedekleme çözümleri sistemlerini sağlamaktadır. Planm Bilişim, sizlere özel olarak sahip olduğunuz sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı doğru belirler ve size uygun çözümü en son teknoloji kullanarak geliştirir.

Sahip olduğu genç ve dinamik ekiple en son teknolojiyi yazılım ve donanım alanında takip ederek kendini devamlı güncel tutmaktadır. Sektörde edindiği 15 yıla yakın tecrübeyi müşterilerinin sorunlarını çözmek için çekinmeden kullanmaktadır. Kurulduğu zamandan bugüne kadar pekçok müşteriye hizmet vermiştir.